Виробництво котлів в Києві

Наша фірма реалізовує виробництво котлів Київ опалення бренду «Brick» та надає ці прилади до реалізації громадянам Києва. Наші пропозиції вигідні, так як ціни ми завжди тримаємо на конкурентній позиції. Купуючи зроблені нашими фахівцями котли українського виробництва, ви помітно заощадите свої кошти, так як ціни на твердопаливні ресурси різноманітні: ціни залежать від виду палива і його сортів, число яких вражає великою різноманітністю. Наше виробництво котлів у Києві засновано на використанні сучасного устаткування і сучасних технологій, тому котли опалення «Brick» відрізняються надійністю і якістю.

Котли «Брік»: типи палива

Сучасний ринок, завдяки застосовуваної в наш час безвідходності і раціональності виробництва, надає наступні модифікації палива (котли Брік Київ працюють з будь-якою їх формою):

 • дрова в будь варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні відходи, тріски;
 • тирса і стружка (сирі в тому числі);
 • пелети і брикети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • солома та сіно (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви поцікавитеся оглядом цін, утвореним на основі пропозицій онлайн-магазинів або регіональних ринків (свої умови диктують і виробники котлів), то помітите, що види паливних ресурсів за цим параметром відрізняються. Ось деякі приклади: ціна на колоті дрова (дуб, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубічний метр соснових і ялинових дров – від 1900 до 2100 гривень, паливних гранул світлих – від 2800 до 3100 грн., пелет темних – від 2600 до 2750 грн., тирси – від 50 до 120 грн., паливної тріски – від 300 до 650 гривень (станом на червень 2017 року).

До початку сезону опалення ціни, як правило, збільшуються на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких є потреба в придбанні опалювального агрегату, намагаються купити котел від виробника Київ, так як відсутність посередників при продажу істотно знижує ціни на вироби.

Чому ми радимо купувати котли Brick українського виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Києві, наше підприємство не використовує при їх реалізації послуги посередників, тому ми висуваємо найкращі цінові пропозиції, при тому на оптові поставки є додаткові знижки. Крім цього, ми тішимо потенційних покупців такими приємними вигодами:

 • Котли Brick показують максимум функціональності при роботі не тільки з сухими видами палива, але також і з сирими (прийнятна вологість – до 70%) його аналогами.
 • На будь-який агрегат компанія надає повну гарантію.
 • Покупець отримує точну і повноцінну інформацію про кожну представлену в каталозі модель.
 • Ми надаємо можливість випробувати роботу вибраного пристрою на наявному у клієнта паливі.
 • Наші досвідчені консультанти допоможуть вам вибрати ідеально відповідаючу параметрам вашого приміщення модифікацію котла опалення.
 • Реалізовуючи виробництво твердопаливних котлів Київ, ми демонструємо замовнику реальну роботу агрегату в активній експлуатації (для цього ви повинні тільки лише повідомити про дату вашого візиту): підключений до котла КВП фіксує та показує величину потужності і кількість вироблених Гкал.

Вибираючи опалювальний пристрій, звертайте увагу на фірму металу, товщину сталі, розмір котла, потужність, а також якість супутнього обладнання – на даних параметрах ґрунтується вартість.